Vali Baruş, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Vali Aydın Baruş, Battalgazi Muhtarlar Dernek Başkanı Abdulvahap Ortaç'ın başkanlığında düzenlenen istişare toplantısına konuk oldu.

Vali Baruş, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Battalgazi İlçesi Yeşilçam Caddesinde bulunan Battalgazi Belediyesi Sosyal Tesisleri toplantı salonunda Battalgazi Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mahalle Muhtarlarıyla bir araya gelen Vali Aydın Baruş, muhtarlarımızın istek ve talepleriyle görüş ve önerilerini dinleyerek çözüm noktasında istişarede bulundu.

Battalgazi Muhtarlar Dernek Başkanı    Abdulvahap Ortaç, “Önemli bir konuğu misafir ederek mahallelerimizin sorunlarını çözme noktasında görüş ve önerilerin konuşulduğu toplantımıza gelerek bizleri onurlandırdınız. Her konuda biz muhtarların yanında olarak destek verdiğiniz için Dernek Yönetim Kurulu üyeleri ve Mahalle Muhtarları adına Sayın Valimize teşekkür ediyorum” dedi.   

Vali Aydın Baruş, “Düzenlenen bu tür toplantıların mahallelerimizde ikamet eden vatandaşlarımızın daha müreffeh ve huzurlu bir hayat sürmeleri açısından ilimiz adına büyük önem taşıyor. Bu çalışmalarda emek harcayan Dernek Başkanı Abdulvahap Ortaç ve Mahalle Muhtarlarımızı tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum dedi.